Eğlence Burada Sen Nerdesin??
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlenmek İçin Tek Adres..!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

msN nİcLeRi...

2 posters
YazarMesaj
**Hand£cik**
Moderator
Moderator
**Hand£cik**

msN nİcLeRi... Empty
MesajKonu: msN nİcLeRi...   msN nİcLeRi... Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 12:43 pm

İşte size süper msn nickleri;

Bu yazilari okuyorsan hala yasiyosun demektir, ama ben senin yasamani istemiyorum...!

Cok yardim severimdir, her türlü yardimi kabul ederim...

Bilirmisin kaç kere seni düsünüp senin için içtim serefine degil serefsizligine içtim serefsiz!

Simarik kizda vefa aramak, Zehirde sifa aramaya benzer

Güzel kiz insani mutlu eder. kötü kiz ise filozof eder.

Sevdim Seni Bir Kere Ba$kasini Sevemem Delii Diyorlar Bana Desinler Degi$emem..

Endamin yeter gozlerin yeter ugramasin sana ne huzun ne keder kalbim senden senden vazgecmeyecek korkma icimde askin hic bitmiyecek

Sevme kizim yanarsin Diye söylerdi annem Girme ask kapisindan Güler sana elalem Dinlemedim ah, Ah bu kafam ah O gün bu gündür Ask bana günah

dur dinle! karagozlum gitme.yapma bana kusme!ozluyorum deli gibi muhtacim sevgine!

Gün gelir aklına düşersem eğer;beni değil;sevgimi hatırla!Ağlayışımı değil;gidisini hatırla!Sensiz oluşumu değil;bana elveda deyipte, ÖLDÜRDÜGÜN GÜNÜ HATIRLA...

Senden kalan yanlız koca bir yalan,yıkılmış umutlar harcanmış zaman,yanıyor yüreğim,hayinmiş zaman sevmeye hevesim kalmadı...

Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla...!!!vazgeçmez unutma...!!!

Hayatında değerli bişiyin yoksa hayatında değeri yok demektir bu dünyada ya seviceksin ya sevmiceksin ama bişi var ki asla seveni üzmiceksin...!!!
http://www.shekerkizhande.blogcu.com
prenses*merwe
Moderator
Moderator
prenses*merwe

msN nİcLeRi... Empty
MesajKonu: :9   msN nİcLeRi... Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 7:10 pm

süfeeee
http://www.stellagirl654.blogcu.com

msN nİcLeRi...
1 sayfadaki 1 sayfası