Eğlence Burada Sen Nerdesin??
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlenmek İçin Tek Adres..!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Doyumsuz NickLer**

2 posters
YazarMesaj
**Hand£cik**
Moderator
Moderator
**Hand£cik**

Doyumsuz NickLer** Empty
MesajKonu: Doyumsuz NickLer**   Doyumsuz NickLer** Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 12:41 pm

*-*-TaRTışaCaKsaK eĞeR..BaNa Bi DaKKa İzn VeR..BeYnimi ÇıKaRıP GeLeYim..ŞaRTLaR eŞiT oLsun..

*-*-$ey†an nefreTe sevGiDen daha çok inandı çünkü sevginin sah†esi vardı ama nefretin asla...!

,,,,,
('',)
./♥\. ♥♥♥♥♥♥♥♥
_| |_

,,,,
o.0_____♥______('',)
/|\ _____♥_____./♥\.
- -______♥______| |_
| |_

**yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa S.S**

Birgün aşklar biter hatıralar kalır,Kimi sewersen sew,hep hatırlatır,Sanma bi başkası yerimi alırR..!qeLenLeR qiDeNi €Lb€T Bi gÜn AratırR..!**

**Sewqiler SaHTe,!nsanlar KaHPe,Hayatınız PLaN,ALayınız YaLaN..!**

**DöN! NasıL KimLE NerdeyseN.. DöN! ßenİ ßiraZ SevdiyseN .**

**Bu alemin tek derdi ben olmuşum Demekki zamanında iyi koymuşum**

**Alıştım Gündüzleri Aşk Acısı çekip Geceleri Ağlamaya İSYAN Ediyorum Bu Yalan Sahte HAYATA**

**Sen benim adımı bile anamazsın...Bırak dost kalmayı...Sen benim düşmanım bile olmassın**

**ßeni ßu Kadar Kolay Silebildiysen,Zaten Hiç Yazmamışsın Demektir...**

**ßeni ßu Kadar Kolay Silebildiysen,Zaten Hiç Yazmamışsın Demektir...**

**SEVDADA OZLEM OLMALI KI YUREKLERDE KALSIN, OZLEM BIRAZDA ACI VERMELI KI YUREKLER SEVDANIN DEGERINI BILSIN, YUREKLER CESUR OLMALI KI SEVDALAR TURKU TADINDA OLSUN!**

**Aşk yok !! sevgi İZİNLİ !! Romantizim sizlere ÖMÜR!!**

**Siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK**

Gün gelir için yanar.. ELin Gider Mektuplara.. GüN GeliR ßeni AnarsıN GözüN DalaR UzaklarA**

**Bir GözLerim Wardı GözyaŞım KaLdı.. Son İLacım Wardı O da Sensiz KaLdı..Bitti Yüreğimde Acısı KaLdı..**

**DéTayLAr AynaDir Fark'i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim**

**Sevdamı €n Çok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun Artık...Sustum..Oysa Anlatacak Ne Çok Şey Wardı..!**

**Söz bizde,beste bizde,taklit yok bizde,mevzuda takmıyoruz geri vitese**

**вιя ∂ιℓєк αgα¢ı σℓѕαу∂ı єgєя ∂ιℓєğιмι кαℓємℓє ∂єğιℓ кαℓвιм∂єη αкαη кαηℓαяℓα αℓℓαнιм вιzι αуιямα уαzαя∂ιм...**

**aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN**

**-αşк уσк σℓмυş αятıк ѕєνgι ιѕуαηℓαя∂α мυтℓυℓυк υzαкℓαя∂α кαℓıякєη нαιηℓιк νє уяıℓıкℓαя öη ρℓαη∂α*

**Ben 'SeN SeN' die bittim oğLum ! Hadi UnuT UNuTaBiLirSeN..!Ben Seni Yudum Yudum İçtm oğLum,Hadi oL Eskisi Gibi oLabiLirsen !!**

**Ben 'SeN SeN' die bittim oğLum ! Hadi UnuT UNuTaBiLirSeN..!Ben Seni Yudum Yudum İçtm oğLum,Hadi oL Eskisi Gibi oLabiLirsen !!**

**Koptuğu Yerde Bırak !! Bu masaL böyLe bitsin.. Bir zaman HER ŞEYİMDİN !! Artıq hiçbir şeyimsin.....**

**A$k Yarı yoLda kaLdı N€yL€yim ?! Korkmuorum ߀n ßuyum, ßöyL€yiM !!!**

**eLLEriini biRak AvucLarimDa kaLsiN sen oL YaniimDa yiLlAr ómRúMú CaLsiin..**

**вιя çєяçєνє αѕтıм σ∂αмα ιçι вσş öηємι уσк, ηє∂єη ∂ιує ѕσямα ηєує вαкѕαм ѕєηι göяüуσяυм ηαѕıℓ σℓѕα…**

**вιя zαмαηℓαя αя∂ıη∂αη ßαкαя αğℓαя∂ıм $ιм∂ι ∂öηüρ αя∂ıмα ßιℓє ßαкмαм вιя zαмαηℓя υğяυηα ∂üηуαℓαяı уαкαя∂м $ιм∂ι $єяєƒѕιzм кιвяιт ßιℓє çαкмαм **

**Bu HaYa† ßaNa HéR quN YaPıLaN Coq BayaT Wé K0tu ß!R EsPiri **

**olmuş ateş yanarmı buz tutmuş su akarmı bu gözler seni sevdi başkasına bakarmı **

**ßєηι göяüρ кєη∂ιηι ѕıηαмα... ѕα∂є¢є göяєвιℓ∂ιğιη кα∂αяıм..нαуαт ßιя кυмαя ιѕє zαяℓαяı ßєη αтαяıм ...**

**gєçмιѕє ∂öηüк кєѕкєℓєяℓє уαѕαмαктαηѕα, gєℓє¢єgє ∂öηüк вєℓкιℓєяℓє уαѕαмαуι тєя¢ιн є∂єяιм**

**Gıttın vefaSız bıttım saNıyOrsun Kımın yUreyındeN..Kimİ koVuyoRsUn...? **

**s£vméy! b!LmiYorsaN Ta$ımA 0 YüRéĞ! **

*DaHa BoYuN bi karış Beyfendi OLmaYa çalışş..PeşiMde DoLaşma OtuR DeRsİNe Çalış ....!!!

*HeR Söze VeReceK CEvABım VaR...Ama bi Söze BaKaRım Söz mü die BirDe SöyleyeNe BakaRım Adam mı die...!!!

* Bizde BiliRdik SevgiLiye PıRLanTa ALmaSını...Ama DosTlarımız Açtı Yedİk içtİk PıRLanta PaRaSıNı....!!!

*Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ/

*a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtaç étmés!n.. '

*HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BeLLi EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ

*aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

*''''Gel KaLBiMDe YaŞa KiRa iSTeMeM''''

*Benİm NedeNLerİm Senin NedenLerin...

*kimisi kırdı umudu.. lakin kiminin sahip olduğu tek şey oydu

ҳ̸Ҳ̸ҳ нιç кιмѕєує нαкєттιğιη∂єη ƒαzℓα ∂єğєя νєямє уα σηυ кαувє∂єяѕιη уα ∂α кєη∂ιηι мαнνє∂єяѕιη ҳ̸Ҳ̸ҳ.

*sEn bEnİm fArkImI fARkeTmeDiN AmA ArTıK FaRKeTseNde faRKeTMeZ ÇüNkü BeNiM FaRKımı FaRKeDeNLeR SeNdEn Çok FaRKLı...!!!

*çéKiNMé éSKiC! iÇéRi ßuYuR ßuRaDa ßiR aŞKıN aTéŞi uYuR ßaKTıKÇa iÇiMiN YaNgıNı ßüYüR aL qöTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa ..

*Вιяâkмâk ỌkâDâя kоℓâỳмι Ŝєпι Ŝєωιkтєп Sọпяâ

*< .. > ßi gün KabALık ederSem.. haberSizce Cekip Gidersem... yaNLızLığım Size ! emaneT

*B¡ттім Tüкэиdім Aятικ● Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???«

béN çok erkeNn büyüDüMm séN ßnm çocuKLuquMu sömürDüNn.

ßıkTık héP kaYbéTmekTeNn caDDéLerde boŞş sürTüNmekTeNn,kaZanmak uqRuNa öLméKTeNnn.

Cehennemde ya$adıqım ıCın cennet haKKımdı...Canıma TaK Eden NedenLerim vaRr !

intihara meyiLLi oyuncak bebekLeris biz, dünyanın dönüor oLması eğLnédiremes biZi.

qüZéLLik ALLah vérqisiDir siviLCé kdv'sidiR .

kıZıNı dövméyeNn toRuNuNu erKéN sever

béNi seveCek kdR deLiySéNn
bénimLe oLck kdR meRTseNn
baNa yLn söyLemiCek kdR şereFLiySéNn
uqRunDa canımı veReCek kdR yüreKLiyiMmm

zamaN haLa Su GiBi akıyOr.
ßen kısırdöngü bi oyunun içindeyiMm
LeveL aTLadımmı Hiç ßiLmiyorM
PuanLarım siLindi ve gaLiba JeTonumda ßiTti
Oyun ne kadar devam eder ßiLmiyorm ama
ßn GameOver oLmasını bekLiyorm

Gözlerin yağmur damlası olup düşecek ya bir gece denize
İşte O gece ay olup saracağım seni yakamozun kalbinde.

siZ emekLérken beN emekLi oLDum.

Dünlerim yok yarınlarda !! Kör oldum ben aydınlıkta !!

SöyLé anné!
Bén uqurSuz yaŞamLardan aRta kaLan mıyım?..

Sevgim Büyüdükçe,
Ben Küçüldüm Çocuk Oldum. . .

qéL qéLMe önmLi değiL - aMa beqLeTMee ^^

MasaLın Kötü Şirinesi

Çok üşüoRm...öLe içTen ßi üşüme...acı veRen ßi üşüme...

disCmaNimDé mcr,kuLakLık kuLaqımDa,
saÇLarımıN uCu saRı ,pierciNq dudaqımDa xD
baNqır baNqır müZikLérDe hüNqür hüNqür aqLarım . . . babamLa.
keSérim biLékLerimi emoLar sokaqınDa

,,,,,
('',)
./♥\.
_| |_

né oLDum deme ne oLCamDa déMe.
ne oLuyo naaNn Dé.
ehuhueh xD

cLéan famiLy qiRL

sUsuŞ deĞiLdi benİm yaPtıĞım (!).. rEsmén sana suSayıŞTı.

DünKü çOcuk DeiLim ARtıq.. ßiRaZz YORqun ßiRasda kıRqınıM..qiden yOLunu .. KaLan yeRini ßiLsin ARtq..!!!

haSar bıRakIrIm ruHunDa kandıRıLdıYSam işTé o zamaN kandıRamassIn.

YaLnızLık qüLümser Ek$i Ek$i Suratıma ßen YaLnızken we aqlarken . . . Demek ki YaLnız DeiLmişim Kendimi YaLnız Sanırken.

SeN oLsaNda oLmaSaNda yokLuğunLa seVeceğiM SeNi.

"sen" i keŞfettiKÇe "Ben" i yiTiRiyoRUm.

Hiç Hayallerinizden "0" Aldınız Mı?

ÖLüm öncesi yorgunLuk var gözLerimde...GöLgem biLe boğmak için FırSat koLLuyor...
Moderator
Moderator
prenses*merwe

Doyumsuz NickLer** Empty
MesajKonu: :)   Doyumsuz NickLer** Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 7:15 pm

gzl mişşş
http://www.stellagirl654.blogcu.com

Doyumsuz NickLer**
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emo NickLer [4]