Eğlence Burada Sen Nerdesin??
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlenmek İçin Tek Adres..!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KoMiK FıKRaLaR

3 posters
YazarMesaj
prenses*merwe
Moderator
Moderator
prenses*merwe

KoMiK FıKRaLaR Empty
MesajKonu: KoMiK FıKRaLaR   KoMiK FıKRaLaR Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 5:57 pm

Birgün bir çocuk babasına "Baba insanlar niçin çalışıyorlar?"demiş. Babası cevap vermiş"ekmek Parası için evladım"demiş. Çocuk bir soru daha sormuş"Peki baba fırıncılar niçin çalışıyor?"demiş.

Ekleyen : Uslu MENEMENLİOĞLU

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

temel bir gün bir arkadaşına gitmiş arkadaşı ona sormuş nerede kadın durun sabah tan beri seni bekliyodum demiş? temelden ula dur bakalım orada beni neden bekliuosun demiş. arkadaşıda demş ki sen ben sana yl vermedin sen de bana ulaaa dur dedin diye demiş . temeld deişki ulaa durr balakın orda ben onu sen bana gelme ben sana geleyim diye dedim sen de de ne kafa var yaa ulaa duurunn!!!!!!!!!!!!!!!

Ekleyen : niles yeryemez

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adam kizina Barbie almak ister ve bir oyuncakciya girer.- Vitrindeki Barbie bebek kac para ? diye sorar.Satici - Hangisi beyim ? ve devam eder :- Barbie spora gidiyor 19.95 usd- Barbie alisverisde 19.95 usd- Barbie discoda 19.95 usd- Barbie plajda 19.95 usd- Barbie bosandi 265 usdAdam sasirir.-Neden hepsi 19.95 de bosanmis olan 265 usd ?Satici cevaplar :- Cok basit Bosanmis Barbie ile birlikte ; Ken'in evini, arabasini, mobilyalarini da aliyorsunuz

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Öğretmen öğrencilere soru soruyor: - \"Ağaçta 7 kuş var. Avcı ateş ediyor, 3 tanesini vuruyor. Ağaçta kaç kuş kaldı?\" Biri cevap veriyor: - \"4 kuş kalır.\" Başka bir çocuk da hemen atılır: - \"Hayır öğretmenim ateş edince bütün kuşlar uçar, ağaçta hiç kuş kalmaz...\" Öğretmen bunun üzerine: - \"Cevap yanlış ama stilini sevdim\", der. Çocuk buna karşılık verir: - \"Öğretmenim, ben de bir soru sormak istiyorum... Karşıdan 3 bayan geliyor, ellerinde dondurma var. Biri yalayarak yiyor, biri emerek, biri de ısırarak... Bu bayanlardan hangisi evlidir?\" Öğretmen düşünüyor, düşünüyor... - \"Emerek yiyen evlidir\", diyor... Çocuk cevap veriyor: - \"Hayır öğretmenim, parmağında alyansı olan... Ama ben de sizin stilinizi sevdim..\"

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sıcak bir yaz günü 3 çocuk kantine gitmişler.satıcı birinci çocuğa ne istediğini sormuş.çocuk bir lokum istemiş.dolayısıyla hava çok sıcak olduğu için satıcı lokumları kaldırmış.çok sinirlenip lokumları indirmiş. çocuğa lokumunu verdikten sonra lokumları yukarı kaldırmış.ikinci çocuğa ne istediğini sormuş.bu çocukta bir lokum isteyince adam çılgına dönmüş.tekrar aynı şeyleri yaptıktan sonra lokumları kaldırmadan önce üçüncü çocuğa sormuş.çocuğum sende mi bir lokum istiyorsun diye.çocuk hayır demiş.admdada rahatlıkla lokumları kaldırmış.sonra çocuğa sormuş oğlum peki sen ne istiyorsun.çocuk:ben iki lokum istiyorum

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eve geldiğinde burnu kanıyordu. Meraklanan annesine -Okula hokkabaz geldi, burnumdan üç tane 1 YTL çıkardı Ama hokkabaz göz aldatır burun kanatmazki...-Zaten burnumu hokkabaz kanatmadıki, başka para kalıp kalmadığını kontrol eden arkadaşlarım yaptı
http://www.stellagirl654.blogcu.com
**Hand£cik**
Moderator
Moderator
**Hand£cik**

KoMiK FıKRaLaR Empty
MesajKonu: Geri: KoMiK FıKRaLaR   KoMiK FıKRaLaR Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 6:45 pm

saoL
http://www.shekerkizhande.blogcu.com
prenses*merwe
Moderator
Moderator
prenses*merwe

KoMiK FıKRaLaR Empty
MesajKonu: :)   KoMiK FıKRaLaR Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 8:11 pm

bişi dil şekeim
http://www.stellagirl654.blogcu.com
-AxİsHe-
Özel Üye
Özel Üye
-AxİsHe-

KoMiK FıKRaLaR Empty
MesajKonu: Geri: KoMiK FıKRaLaR   KoMiK FıKRaLaR Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 7:58 pm

teşekkürLer...

KoMiK FıKRaLaR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MuHaHaHa KoMik
» komik nickler
» KoMiK aVaTaRLaR