Eğlence Burada Sen Nerdesin??
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlenmek İçin Tek Adres..!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aşk NicKleri...!!

3 posters
YazarMesaj
rock_hilary_gmz
Üye
Üye
rock_hilary_gmz

Aşk NicKleri...!! Empty
MesajKonu: Aşk NicKleri...!!   Aşk NicKleri...!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 9:32 am

1-aşk bir eşkıyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkıyaıym ve sana aşığım..!!
2-öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün, derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara götürsün,sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün.
3- ölsen bile benden kurtulamazsın. Kefen olur bedenini sararım.Yağmur olur üzerine yağarım.Çiçek olur mezarında açarım. ölsen bile benden kurtulamazsın..!!
4-ölümsüzlük seni tekrarlamaktır bir bakıma.Bir açıdan seni görmektir zamansızlık, bir başka açıdan senden uzaklaşmaktır. Ve tarifi olmayan tek şey sensizliktir...
5-ölürsem şaşırma, ölebilirim. ölürsem ağlama, yine gelirim. ölürsem üzülme, yaşılacağım. ölürsem bekleme, geri dönemem. ölürsem ölme sensiz edemem!
6-önce düştüğümde kalkmaıy öğrendim sonra aleve dokunduğumda acııy sevmeyi öğrendim sevilmeyi sonra terk edilip beklemeyi sayende unutulmaıy da öğrendim herseli öğrendim de yalnız unutmaıy öğrenemedim..............
7-öyle Sözler Vardır ki Her şeyi Anlatan, öyle Anlar Vardır ki Her zaman Anımsanan, Aldığım Nefes Değil Seni Bana Hatırlatan, Yüreğimde Sen Her zaman Yaşayan, Yaşanan, Yaşanılan...
8- öyle güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini. öyle güzeldin ki! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi.
9- öyle inançlı yaz ki onu, ne silmek mümkün olsun ne saklamak gün ışığından. ıyksalar bile yazdığın duvarı gene de okunsun boşlukta.Geçsin başlıklardan ellere.Ellerden duvarında bütün sokakların...
10-Eskiden karanlıkta korkar yağmurdan ürperirdim....şimdi karanlıklar sırdaşım yağmurlar gözyaşım oldu.!!
11-dünyanın merkezi olsam bir Allahın kulu olsam gönlümden kopmasanda,seni artık sevemem(bunu bn uyurdurdum Very Happy )
12-ağzımdan çıkacak söz olsam konuşmam,gözümden akacak yaş olsan ağlayamam,kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakamam…
13-sana ne demeliyim bilmiyorum,güneşim desem güneş batıyor,hayatım desem hayat kısa,gülüm desem oda soluyor,sana canım demeliyim
*!r£m*
Admin
Admin
*!r£m*

Aşk NicKleri...!! Empty
MesajKonu: Geri: Aşk NicKleri...!!   Aşk NicKleri...!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 1:42 pm

sağol cnm
https://eglenceburada.all-up.com
x*ŞeWaL*x
Aktif Üye
Aktif Üye
x*ŞeWaL*x

Aşk NicKleri...!! Empty
MesajKonu: Geri: Aşk NicKleri...!!   Aşk NicKleri...!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 1:44 pm

saoL cnM.. Smile

Aşk NicKleri...!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» msn nickleri
» msn nickleri...
» Rap nickleri