Eğlence Burada Sen Nerdesin??
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlenmek İçin Tek Adres..!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

psp-asp yardim

YazarMesaj
qamsegirl
Üye
Üye
qamsegirl

psp-asp yardim Empty
MesajKonu: psp-asp yardim   psp-asp yardim Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 3:11 pm

psp-asp yardim
Artık aramıza yeni blogcularda geliyodur o yüzden artık blogumda daha çok psp -asp dersleri kodlar olucaktır isteyen bütün bilmediklerini yazabilir ben hepsini resimli anlatıcam.Şimdilik pspde simli yazı nasıl yazılır önce psp yi ve asp yi açıyoruz ama en baş psp ye dönüyoruz pspde meterial bölümünden en başta bir glitter seçiyoruz ayarımız 0 olucak

sonra sol üst köşeden fileye sonra new 'e basarak boş bir sayfa açıyoruz yazımızın sığacayı boyutta bir sayfa olucak ben 450 ye 200 açtım

Sonra Soldan A harfine tıklıyoruz ve üstteki seçeneklerden selectionu seçiyoruz(create asın altındaki seçeneklerden)sonra açtığımız sayfaya tıklayarak yazımızı yazıyoruz ben slngirl yazdım sonra appyle dedik ve sonra boya butonuna bastık ve yazımızın içini boyadık

Sonra soldan ok işaretini seçip yazımızın üstüne sağ tuşla tıklıyıp copy dedik aspde paste diyerek yapıştırdık (ctrl+V) diyerek...Sonra psp ye dönüyoruz aşağıdaki resimde yere basıyoruz yani effetcts in altında geri dönüştürme yerine

yukarıdaki gibi yazımızın içine boyamadan önce kesik kesik olan haline o tuşa basa basa döndürüyoruz bu sefer angle ayarını 25 yapıyoruz

Sonra gene boya butonuna basarak yazımızın içini boyuyoruz sonra sağ tuşla copy diyip aspde yapıştırıyoruz.Sonra daha demin yapıştırdığımız yazının üstüne gelip yukardan edit sonra paste sonrada ctrl+L diyoruz ve yazımız üst üste yapışıyor

Ve son halini görmek için aşağıdaki butona basın yani üstteki soru işaretinin yanına

işte son hali

Psp-aspde sorusu olanlar veya blogcuda bana yorumla yazabilirler hemen yardım olacağım!

psp-asp yardim
1 sayfadaki 1 sayfası